Çanta e zezë

Një çantë enigmatike, simbol i shantazhit nga ana e Ilir Metës përmes Spartak Brahos ndaj politikanëve të tjerë, e shfaqur në televizionet shqiptare pas videos Meta-Prifti në vitin 2011 me sugjerimin se të gjithë politikanët janë po aq hajdutë sa Ilir Meta me dallimin e vetëm se Ilir Metës i ka dalë nami ndërsa të tjerëve, jo aq hapur. Supozohej se çanta e zezë e Xha Brahos përmbante dosjet e paudhësive të politikanëve të tjerë. Çanta e zezë u hap për herë të parë dhe të fundit në tetor 2015, nga ku doli një video e cilësisë së dobët të një skene pornografike ku shfaqej Dritan Prifti duke bërë seks jashtëmartesor. Pjesa tjetër e përmbajtjes së çantës së zezë mbetet një enigmë që do ta ndjekë popullin shqiptar deri në fund të ekzistencës së vet. Fjalorthi Politik Shqiptar

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.