Category: Aktualiteti

Një parlament apo një mausoleum 0

Një parlament apo një mausoleum

Gjergj Erebara Emigrimi duhet të ketë diçka të çuditshme: të bën sentimental për ngjarjet në Atdhe, ngjarje që në fakt nuk janë as të reja dhe as për t’u habitur. Nja dy javë të...