Qokë

Një lajm, intervistë apo koment, zakonisht i pavlerë i cili publikohet në media për arsye të domosdoshmërisë për ta mbajtur mirë me një person të caktuar. Përdoret veçanërisht mes gazetarëve të politikës dhe të kulturës. Fjalorthi politik shqiptar

You may also like...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.